do góry

SkinUp

Zdrowa opalenizna przy pomocy urządzenia SKIN UP Tan

Która z nas nie marzy o pięknej i opalonej skórze przez cały rok?  Niestety kąpiele słoneczne i  wizyty w solarium są dla niej dużym zagrożeniem. W odpowiedzi na potrzeby kobiet powstało urządzenie SKIN UP Tan, które nie tylko nadaje odcień skóry muśniętej słońcem, ale także pielęgnuje ją od wewnątrz.

SKIN UP Tan to opalizująca mgiełka, zamknięta w złotym urządzeniu, wyglądem przypominającym telefon  z klapką. Została stworzona jako zdrowa alternatywa dla opalenizny uzyskanej podczas kąpieli słonecznych, wizyt na solarium, czy przy pomocy nakładania preparatów opalizujących, które w efekcie wysuszają skórę i negatywnie wpływają na jej stan.

Mgiełka SKIN UP Tan została stworzona na bazie składników aktywnych pochodzenia biotechnologicznego, takich jak: kwas hialuronowy, kwas alfa-liponowy oraz koenzym Q10. Ich zadaniem jest dogłębne nawilżenie skóry, przywrócenie jej prawidłowych parametrów oraz dbanie o wysoki poziom jej nawodnienia. Dodatkowo mgiełka Tan opalizuje skórę, nadając jej naturalny i złocisty odcień.

Jak stosować mgiełkę SKIN UP Tan?

Mgiełkę SKIN UP Tan należy rozpylać na skórę z odległości około 10-12 cm przez kilkanaście sekund. Urządzenie posiada wbudowany czasomierz, który automatycznie wyłącza się po zakończeniu opalania. Skórę twarzy należy opalać rozpoczynając od czoła, przechodząc płynnie do opalania policzków, nosa oraz brody. Po zakończeniu procesu należy odczekać 10-15 minut, do całkowitego wyschnięcia produktu. Dla osób z jasną karnacją polecana jest mgiełka LIGHT, a dla osób z karnacją ciemniejszą, DARK.

Już jedno użycie urządzenia SKIN UP Tan nadaje skórze złocisty odcień. Kilka dni regularnego stosowania pozwoli na uzyskanie długotrwałego efektu. Mgiełka Tan to również zdrowa alternatywa dla codziennego stosowania podkładu.