do góry
Image Alt
SKIN UP

 

SKIN UP – INNOWACYJNY SYSTEM SERUM DLA TWOJEJ SKÓRY

 SKIN UP CLASSIC to nowoczesne urządzenie elektroniczne z ultradźwiękowym atomizerem, stworzone po to, aby działając głęboko spełnić wszystkie potrzeby skóry.

TRI – COMPLEX

Kwas hialuronowy jest częścią składową tkanki łącznej skóry właściwej, ale jego stężenie w obrębie obszaru skórnego ma tendencję do zmniejszania się wraz z wiekiem. Dzięki swoim mocnym właściwościom nadaje skórze elastyczność i miękkość. Daje głębokie nawilżenie, wzmacnia jędrność skóry, działając na skórę szczególnie suchą i odwodnioną. Główną funkcją kwasu hialuronowego jest jego niesamowita zdolność do zapewniania długotrwałego nawilżenia.

Koenzym Q10 jest kofaktorem enzymu odpowiedzialnym za transport elektronów przez błonę mitochondrialną. Koenzym Q10 jest produkowany przez organizm, ale jego stężenie naturalnie zmniejsza się wraz ze starzeniem. Na poziomie błon komórkowych wywiera działanie przeciwutleniające, zmniejszając peroksydację lipidów i białek.

Kwas alfa-liponowy należy do najsilniejszych przeciwutleniaczy i naturalnych środków przeciwzapalnych, które chronią komórki w zakresie 360°. Jest w stanie zwiększyć metabolizm komórkowy i w konsekwencji zwiększyć energię, aby naprawić wszelkie uszkodzenia spowodowane przez wolne rodniki i fizjologiczne starzenie się komórek.

Rozpuszczalne formuły

Preparaty oparte na PHIL PHARMA® Tri-Complex zawierają cenne certyfikowane substancje czynne, w tym kwas hialuronowy, koenzym Q10 i kwas liponowy, które mają podstawowe znaczenie dla utrzymania doskonałej kondycji skóry, ale przede wszystkim dla spowolnienia chrono i fotostarzenia. Unikalna kompozycja każdej formuły została specjalnie zaprojektowana do atomizacji poprzez ultradźwiękową technologię SKIN UP® CLASSIC.

 

SKIN UP® RUB to urządzenie elektroniczne z miękkiego, wodoodpornego silikonu, które umożliwia masaż (maksymalnie do 6700 uderzeń na minutę), mający na celu oczyszczenie skóry twarzy, uwolnienie porów od zanieczyszczeń, wydzielania sebum i makijażu.

Rezultatem jest bardzo miękka, świetlista i jędrniejsza skóra, widoczna po pierwszym użyciu.

  • Korpus z miękkiego, higienicznego i wodoodpornego silikonu.
  • Przyciski mikro-głowice
  • Regulacja prędkości pulsacji

 

Mus 
Delikatny mus do mycia, badany w połączeniu z Skin Up® Rub, usuwa zanieczyszczenia i makijaż nawet z najbardziej wrażliwej skóry.

Formuła bez parabenów, bez mydła, bez SLES, zawiera ekskluzywny środek powierzchniowo czynny pochodzący z sarcosiną wskazany dla delikatnej skóry i wraz z wodą różaną i pantenolem działa kojąco na naskórek. Wskazany do pielęgnacji mającej na celu usunięcie martwych komórek na warstwie rogowej. Delikatna kompozycja sprawia, że zmiękczający mus nadaje się do wszystkich rodzajów skóry.

 

Elektroniczne mikronizujące urządzenie dozujące

Skin UP® S pozwala w kilka sekund rozpylać innowacyjne kremy dermokosmetyczne PHIL PHARMA® w płynnej postaci na całym ciele. Stosowanie SKIN UP® S wymaga kilku prostych kroków i pozwala uzyskać idealną jednolitą i równomierną dystrybucję kremu na skórze ciała.

Płynne kremy

Specjalna płynna konsystencja umożliwia mikronizację kremu poprzez SKIN UP® S, ułatwiając jego szybkie wchłanianie, przez co unika się uczucia tłustej skóry przez długi czas. Gama kremów płynnych do rozpylania dla SKIN UP® S charakteryzuje się wyjątkową formułą opartą na tri-kompleksie.

 

Mikroelektroniczny rozpylacz z kompresją i całkowicie wolny od gazów stabilizowanych płynnych kremów PHIL PHARMA® dla całego ciała. Dzięki zmikronizowanej dystrybucji SKIN UP® S pozwala na uzyskanie całego ciała, jednolitej aplikacji z szybką absorpcją kremów dermokosmetycznych z absolutną praktycznością i bez inwazyjnego używania rąk.

W kosmetyce nazywany jest eliksirem młodości. Ma silne działanie antystarzeniowe i przeciwzmarszczkowe.

Koenzym Q10

Skinup

Ma działanie antyoksydacyjne. Chroni skórę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, a także promieniowaniem UV.

Kwas Alfa-Liponowy

Skinup

To najsilniej nawilżający składnik w kosmetyce. Nawadnia skórę, spłyca powstałe już zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych.

Kwas Hialuronowy

Skinup