do góry

SkinUp

 

SKIN UP – Nowoczesny gadżet urodowy

SKIN UP to małe, przenośne urządzenie, wyglądem przypominające telefon z klapką. Sekretem jego działania są aktywne składniki pochodzenia biotechnologicznego, które przy pomocy mgiełki aplikujemy na skórę. W ofercie dostępne są różne warianty urządzenia (Anti Aging, Open Air Sport, Anti Acne, Tan) oraz wersje zarówno perfumowane, jak i bezzapachowe.

SKIN UP to urządzenie wynalezione i stworzone w słonecznej Italii. Wykorzystuje ono najnowocześniejszą technologię, aby przy każdym użyciu nawilżać i odżywiać skórę. Dzięki aktywnym składnikom takim jak: kwas hialuronowy pochodzenia biotechnologicznego, kwas alfa-liponowy oraz koenzym Q10, już jedna aplikacja urządzenia przywraca prawidłowy czynnik nawilżenia skóry oraz wyrównuje jej naturalne parametry. Skuteczność urządzenia SKIN UP udowodniły badania, przeprowadzone pod czujnym okiem specjalistów we włoskim Uniwersytecie Ferrara. Wynika z nich, że te same składniki, aplikowane przy pomocy urządzenia SKIN UP, aż kilkakrotnie lepiej poprawiają stan nawodnienia skóry, niż nakładane na nią w inny sposób.

W ofercie marki dostępne są cztery rodzaje mgiełek – nawadniająco-odmładzająca Anti Aging, antytrądzikowa Anti Acne, Open Air Sport dla osób uprawiających sport na świeżym powietrzu oraz opalizująca mgiełka Tan. Mgiełki można kupić w wersjach perfumowanych o zapachu: figi z różą, kokosa, drzewa sandałowego, czarnego pieprzu, a także w wersji neutralnej, bezzapachowej. Urządzenia dostępne są również w różnych wersjach kolorystycznych.

 

 

Rodzaje mgiełek SKIN UP: 

Anti Aging to produkt stworzony na bazie składników aktywnych – kwasu hialuronowego, kwasu alfa-liponowego oraz koenzymu Q10. Mgiełka Anti Aging nie tylko działa odmładzająco i spłyca powstałe już zmarszczki, ale przede wszystkim dogłębnie nawilża i odświeża skórę, a także ma działanie kojące. Stosowana regularnie działa przeciwstarzeniowo i pomaga w utrzymaniu prawidłowych parametrów skóry.

 Anti Acne to mgiełka stworzona dla osób, borykających się z problemami skórnymi. Jej zadaniem jest redukcja nadmiernej produkcji sebum, tym samym zapobiegając powstawaniu zmian trądzikowych. W jej skład wchodzą: kompleks aminokwasowo-siarkowy, niacyna odpowiadająca za prawidłowy poziom nawilżenia skóry, a także woda oczarowa oraz kwas hialuronowy.

Open Air Sport to produkt zaprojektowany z myślą o osobach uprawiających sport na świeżym powietrzu. Sekretem jego natychmiastowego działania jest woda z oligominerałami, która w połączeniu z kwasym liponowym oraz koenzymem Q10, chroni skórę przed nadmierną utratą wody podczas wysiłku fizycznego.

 SKIN UP Tan to urządzenie opalizujące. Jest ono zdrową alternatywą dla opalenizny uzyskanej podczas kąpieli słonecznych, solarium, czy nakładania preparatów samoopalających, które w efekcie wysuszają skórę. Mgiełka Tan powstała na bazie tych samych aktywnych składników, co mgiełka Anti Aging. Dzięki temu jej każdorazowe użycie nie tylko nadaje skórze przepiękny, brązowy odcień, ale także pielęgnuje ją od wewnątrz.

Mgiełka dostępna jest w dwóch wersjach: LIGHT dla osób posiadających jasną karnację, oraz DARK dla osób z karnacją ciemniejszą.