do góry

SkinUp

SKIN UP Anti Acne to mgiełka, która pomaga skutecznie walczyć z niedoskonałościami skóry w każdym wieku. Dzięki zastosowaniu specjalnie dobranych składników, efekty jej działania widać już po kilku dniach stosowania, a zmiany trądzikowe znikają na długo. Zaledwie jedna aplikacja przynosi skórze nieocenioną ulgę i nadaje jej naturalnego blasku.

Urządzenie SKIN UP to nowoczesny gadżet, stworzony po to, aby pomóc kobietom i mężczyznom w walce z problemami skórnymi. Do ukrytego w jego wnętrzu pojemnika, wystarczy nalać dedykowaną mgiełkę, która w zależności od potrzeb skóry, spełnia jej wymagania i przywraca prawidłowy poziom nawilżenia.

Mgiełka Anti Acne to kosmetyk, który skutecznie walczy z niedoskonałościami skóry, m.in.: trądzikiem. Wystarczy 20-sekundowa aplikacja, aby poczuć wyraźną ulgę i złagodzić zaczerwienia. Sekretem jego działania są składniki aktywne, takie jak: kwas hialuronowy pochodzenia biotechnologicznego, kwas liponowy oraz koenzym Q10.  Dodatkowo SKIN UP Anti Acne zawiera kompleks aminokwasowo-siarkowy, który stabilizuje wydzielanie sebum i kontroluje błyszczenie się skóry. Zawarta w produkcie niacyna odpowiada za prawidłowe nawilżenie a woda oczarowa, posiadająca właściwości przeciwzapalne, walczy z roszerzonymi porami i tonizuje skórę.

Dodatkową zaletą mgiełki SKIN UP jest to, że można spokojnie używać jej przez cały dzień, również na makijaż. Co więcej, świetnie sprawdzi się ona  w roli fixera utrwalającego codzienny make-up i nada mu naturalnego wykończenia.