do góry

SkinUp

Pielęgnacja skóry w podróży

Długie godziny spędzone w samolocie, czy pociągu, potrafią niekorzystnie wpłynąć na stan naszej skóry. Podobnie jest z kąpielami słonecznymi, które przyspieszają procesy starzenia. SKIN UP to innowacyjne urządzenie, którego jednorazowa aplikacja  przywraca naturalny czynnik nawilżenia skóry.

 Odpowiednia pielęgnacja skóry podczas podróży jest niezwykle ważna. Mgiełka SKIN UP została stworzona po to, aby móc towarzyszyć nam w każdym miejscu i o każdej porze. Jej niewielki rozmiar sprawia, że z powodzeniem zmieści się nawet w kieszeni spodni i nie zajmie dodatkowego miejsca w wakacyjnej walizce.

Sekretem działania urządzenia SKIN UP są aktywne składniki PHIL PHARMA, takie jak: kwas hialuronowy, kwas alfa-liponowy oraz koenzym Q10. Aplikacja mgiełki na skórę trwa zaledwie kilkanaście sekund (urządzenie ma wbudowany czasomierz) i już jedno jej użycie daje widoczne rezultaty.

Dodatkowo, mgiełka SKIN UP koi skórę po zbyt długich kąpielach słonecznych, dzięki łagodzącemu składnikowi, jakim jest wyciąg aloe vera oraz jest świetnym sposobem na odświeżenie jej podczas upałów. Dzięki mikroskopijnym cząsteczkom przenika skuteczne przez kolejne warstwy skóry, pielęgnując nie  tylko jej powierzchnię, ale również zapewniając nawilżenie od wewnątrz.

Urządzenie dostępne jest w wielu wersjach kolorystycznych, a samą mgiełkę można kupić zarówno w wariancie perfumowanym, jak i bezzapachowym (neutralnym).